Prosinec 2010

Jak upoutat pozornost souseda v letadle?

15. prosince 2010 v 19:16 Vtipy
JAK PŘIPOUTAT POZORNOST SVÉHO SOUSEDA, SEDÍCÍHO VEDLE VÁS V LETADLE :
1. vyndej si z tašky svůj notebook 2. pomalu a klidně ho otevři 3. zapni ho 4. ujisti se, že se ten blbeček dívá na tvůj monitor 5. zapni svůj oblíbený vyhledávač 6. zavři oči a zvedni hlavu směrem k nebi 7. hluboce se nadechni a přejdi k tomuhle odkazu:klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik-klik8. podívej se na obličej svého souseda

(↑ docela prča, co? někdy to zkuste!)
Ahoj! Jak se máte? Já docela dobře. Zítra jedu s rodinou na hory, tak se s váma loučím.. protože se budu učit na snowboardu.. (když tak chci na náhrobek vytesat: Zachránila svět!, jasný? nebo něco vymyslete.. to je jedno.) Ach já jsem zase nějaká trapná.. tak už radši du :) Páááá


tenhle asi princ nebude..

9. prosince 2010 v 18:54 Vtipy
Ahoj! Jak se máte? Co děláte? Já jsem se před chvilkou vrátila ze školy, kam jsem šla na den otevřených dveří. Ta škola vypadá dobře.. a asi je dobrá :) Tak doufám že se na ní dostanu.. Ach jo... děsně mě to štve, to vybírání školy.. VŽDYŤ JSEM JEŠTĚ TÁÁK MALÁ a už si mám vybírat, co budu po zbytek života dělat?! (..teda. já vlastně asi pudu na gymp, takže ne.. :D.. ale stejně!)

Jak se těšíte na Vánoce? Já hodně.. ale pořád nemám ŽÁDNÝ dárky!! to je děsný, co?Jak jste na tom s dárkama vy?


A našla jsem fakt hustej obrázek..
...tenhle ropušák asi princ nebude...


Vtip

3. prosince 2010 v 16:54 Vtipy
Ahoj! Jak se máte? Já docela dobře. Dneska jsme se ve škole skoro neučili, protože snad skoro polovina devítek chodila za čerty po 1. stupni :).
A jsem šťastná že je konečně víkend. Zejtra mám svátek, tak pojedu s rodinou na oběd a pak večer pojedu s mamkou na operu(myslim Jesus Christ), tak se už těšim.

A jak se máte vy?
(ach jo.. zatímco tady píšu, užíram svůj vánoční kaledářík a už tam mám jen pár čokoládek :°(

a našla jsem super vtip..!↓