Listopad 2011

Tak jsem tuu :D

19. listopadu 2011 v 21:46
Čááu, tak jsem se rozhodla, že vás, asi po 10ti měsíčním odloučení, zaskočím pozdravit. Dneska jsem si na můj blog v posteli vzpoměla a šla se na něj podívat.. mm. je tak krásnej :D, !
Četla jsem si pár článků a smála jsem se. a rozhodla jsem se, že se asi teda vrátím→
Takže se asi tak trošku vracím.. mm. co se stalo novýho? Nic moc- pořád se vůbec neumím vyjadřovat, a moje články budou i nadále trpný :D né, to určitě ne. JO, jsem na střední , na gymplu! to je co? Ještě mě nevykopli, i když z několika předmětů propadám.. ale snad to ještě ňák domáknu.. Učím se latinsky, což mě strašně baví ( i když zrovna z propadám :D). latina je úplně všude(jak matrix!)
Studuju v Praze, takže si to ohromě užívám. Mám to asi 15 minut od nákupního centra chodova a každou volnou chvilku tam s kámoškama běháme po obchodech( nemáme moc prachy, takže si nikdy nic nekopupíme, ale cooo.. je to stejně prdel :D).
Moc moc se těším na Vánoce( myslím na ně dost často, protože Praha je úplně ověšená různejma svítítkama, všude jsou stánky s ozdůbkama na stromeček.. no). Mamka už pekla linecký(a už jsou taky sežraný), ale Vánoční náladu doma ještě samozřejmě nemáme. Těším se, až si celá rodina pustíme Lásku nebeskou ♥ a venku bude sníh (i když.. ta kosa mě štve už teď..)

Jo a k blogu. Mám novej design (heč!.. né, víte co, po destiměsíční pauze si myslim, že se mi docela povedl! :D).
Taky jsem se rozhodla, že sem časem určitě přidám něco z módy, oblíbený muziky, a tak. ať sem nepíšu jen moje vypatlaný kecy! jo.! Zatím brouci