Filmy

Habermannův mlýn

19. listopadu 2010 v 14:06

mlejkom

96 hodin(Taken)

29. června 2010 v 20:19
mlejkom.blog.cz
ahojte:) moc se omlouvám že jsem tady delší dobu nebyla- neměla jsem nějak náladu :-) A jak se máte? já se děsně těšim na prázdniny!! Dneska to bylo ve škole .. takový zajímavý:D dělali jsme si co chtěli a učitelka nás dokonce vzala i na zmrzku! :D a s holkama ze třídy jsme skoro celou dobu mastily karty :D No to je jedno..co vám vychází na výzo?? Já zatim skoro nic nevim..ale snad to bude vyznamenání :D

.dlouho nic nepřibylo do rubriky "filmy" a zrovna jsem si vzpoměla, že jsem vám chtěla napsat o filmu 96 hodin(francouzsky Taken), který jsem viděla docela nedávno, a bylo jsem z něho dost..unešená? to ne.. jen se mi prostě děsně líbil :-)

Ženy v pokušení

26. dubna 2010 v 21:15

ahoj!!
jak se máte? já fajn!
dneska byl super den! jeden herec z PB má dneska narozky, a tak jsme je s Iness oslavovaly( teda..ještě opožděně sme slavily její autogram, kterej jí přišel, a narozky ještě jednoho našeho oblíbenýho herce(z BHD) ).koupili jsme si úúžasnej dort, politej čokoládou, plnej úžasný pařížský šlehačky x)) a ještě jsme si každá koupili jeden zákusek!, pak jsme šly do dospělácký knihovny a hledaly jsme v časopisech něco o našich oblíbenejch hercích..(to neskončilo nijak skvěle, ale budem pokračovat!!). pak jsme šli na výtvarku a ještě jsme si zaběhly koupit anglickej rohlík (mm!)

jo! a co vám vlastně chci říct? Včera večer jsme byly já, mamka, Iness a sestra Iness v kině na skvělym časkym filmu- ŽENY V POKUŠNÍ
 je to děsná psina! moc doporučuju!

V moci ďábla

16. dubna 2010 v 20:56
(film podle skutečné události)

Anneliese Michel
 (21. září 1952 Leiblfing - 1. července 1976 Klingenberg am Main) byla bavorská studentka z katolické rodiny, jež se v době mezi zářím 1975 a červencem 1976 podrobila "velkému exorcismu".

 
 

Reklama